Ünlü çifte kırmızı halı engeli! Tek başına yürümek zorunda kaldı

Ünlü şarkıcı Selena Gomez, 2010 yılında Kanadalı meslektaşı Justin Bieber ile aşk yaşamaya başlamıştı. Bir dargın bir barışık aşk yaşayan ikili, 2018’de ise tekrar bir araya gelmemek üzere yollarını ayırmıştı.

Bieber, Gomez’dan ayrıldıktan kısa bir sonra ünlü model Hailey Baldwin ile nikah masasına oturmuştu. Drew Taggart, Charlie Puth ve The Weeknd gibi isimler ile aşk yaşayan güzel şarkıcı ise bir türlü aradığı mutluluğu bulamamıştı.

“O BENİM HER ŞEYİM”

31 yaşındaki Selena Gomez, geçtiğimiz haftalarda ise Justin Bieber’ın yakın arkadaşı ve birlikte çalıştığı ünlü müzik yapımcısı Benny Blanco yeni bir ilişkiye başladığını duyurmuştu.

Bu aşkla ilgili yapılan yorumlara cevap veren Gomez, “O benim her şeyim. Başıma gelen en iyi şey. Bugüne kadar birlikte olduğum herkesten daha iyi. Bu bir gerçek” diye yazmıştı.

EMMY ÖDÜLLERİ’NE BERABER GİTTİLER

Selena Gomez ve yeni erkek arkadaşı Benny Blanco, Pazartesi gecesi 2024 Emmy Ödülleri’nde kırmızı halıda ilk kez boy gösterdi. Ancak ikili, küçük bir engelle karşılaştı.

E! Instagram tarafından çekilen bir videoda; Blanco, Gomez kırmızı halıya doğru yürürken ona bir şeyler söylerken görüldü. Ardından, kamera ünlü şarkıcıya doğru kayarken, yapımcının birinin söylediği bir şeye tepki verdiği anlar videoda yer aldı.

SELENA, KIRMIZI HALIYA TEK BAŞINA ÇIKTI

Kamera tekrar Blanco’ya döndüğünde, ünlü ismin kırmızı halıdan uzaklaştırıldığı görüdü. Bunun üzerine Selena, kırmıza halıya tek başına çıktı. Buna rağmen ikili mekana birlikte girdi ve koltuklarında otururken fotoğraflandı.

Benny’nin neden kırmızı halıdan uzaklaştırıldığı bilinmese de, yapımcının o anlarda üzgün ya da kızgın görünmemesi dikkat çekti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir