Sahnede Rahatsızlanarak Hastaneye Kaldırılan Haluk Bilginer Sağlık Durumuna İlişkin Açıklama Yaptı!

Yer aldığı her projeyi bir adım öne çıkarmayı başaran Haluk Bilginer geçtiğimiz günlerde hepimizi korkutmuştu. Sahnede rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan usta oyuncu, sağlık durumuna ilişkin açıklamalarda bulundu. 

Peki Haluk Bilginer’in sağlık durumu nasıl? Hadi detayları görelim.

Ülkemizin en değerli oyuncularından biri olan Haluk Levent canlandırdığı her karakterle hafızalarımızın bir köşesine kazınmayı başarmıştır.

Hayat verdiği ve seslendirdiği karakterlerle milyonların beğenisini toplayan Bilginer, tiyatro sahnelerinde de oldukça başarılı bir performans göstermeye devam ediyor.

Sevilen oyuncu, Kadıköy Caddebostan Kültür Merkezi’nde geçtiğimiz gün Kundakçı oyununu sahnelediği sırada fenalaştı.

Bilginer, seyircilerin arasındaki bir doktorun yaptığı ilk müdahelenin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Sevenlerini tedirgin eden ünlü oyuncunun muayeneleri yapıldıktan sonra tedavi altına alındı. Bilginer’in rahatsızlığının nedeni ise yüksek tansiyon olarak açıklandı.

Testlerin ardından gece saatlerinde hastaneden ayrılan Haluk Bilginer’in sağlık durumunun iyi olduğu bilgisi hepimize derin bir nefes aldırdı. Kundakçı oyununda Başyargıç Kleon’a hayat veren sanatçı doktorunun da onayıyla yeniden sahneye çıktı.

Sahne çıkışında arabasının içinde görüntülenen ünlü oyuncu sağlık durumuna ilişkin açıklama yaptı. Bilginer, “Kardiyolojik açıdan sınıfı geçtim. Kalpte falan sorun yok.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir